
Dit product wordt niet meer geproduceerd.
Om u van dienst te zijn bieden wij vergelijkbare producten aan
| Ref. fabrikant | SMART-Ex03DZ1 |
|---|---|
| EAN | 4050143578627 |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Per sector | industrieën |
| Type telefoon | Zakelijke telefoon / smartphone |
| Bedraad of draadloos | Draadloos |
| Netwerk | 5G |
| Dual SIM | Met dual SIM |
| GPS | Met GPS functie |
| Besturingssysteem | Android |
| NFC | Met NFC |
| Stof en schokbestendig | Wel stof en schokbestendig |
| Militaire standaard | Wel Militair standaard |
| IP Rating | IP68 |
| Bluetooth | 5.0 |
| Scherm grootte | Groter dan 11,43cm |
| Opslagruimte | 128 GB |
| Werkgeheugen | 8GB RAM |
| ATEX gecertificeerd | Wel ATEX gecertificeerd |
| Lone worker protection | Nee |
| Gewicht | 400 gr |
| Ondersteund netwerk | 2G (GSM), 3G (UMTS), 4G (LTE), 5G |