
De Gigaset GX4 Pro robuuste smartphone is ontworpen voor professionals die een hoogwaardig, robuust toestel nodig hebben voor zware werkomgevingen. Met een Android 12-besturingssysteem dat kan worden opgewaardeerd naar latere versies, staat dit toestel garant voor een lange levensduur. Daarnaast beschikt het over een krasbestendig 6,1" scherm met hoge resolutie, ideaal voor zware werkomgevingen. Met een IP68-certificering is dit apparaat schok-, water- en stofbestendig en voldoet het ook aan de militaire MIL-STD-810H-norm. De beeldkwaliteit van de GX4 Pro is uitzonderlijk, met een 16Mp frontcamera die gezichtsherkenning ondersteunt voor snelle ontgrendeling, en twee hoogwaardige 48Mp en 8Mp achtersensoren, zodat u overal geweldige foto's kunt maken.
Met een vervangbare 5000 mAh lithium-polymeerbatterij, die een ultralange batterijduur biedt van maximaal 45 uur 4G gesprekstijd, zal deze mobiele telefoon u de hele werkdag volgen. Het heeft Bluetooth-connectiviteit voor het koppelen van hoofdtelefoons en NFC-functionaliteit. Een ander kenmerk is dat het een LED ring licht op de achterkant en kennisgeving LED's op de voorkant heeft. Het is een ideale smartphone voor de zakelijke omgeving met functies zoals e-SIM, een programmeerbare toets en een microfoon met achtergrondruisonderdrukking om gesprekken van hoge kwaliteit te garanderen.
| Ref. fabrikant | S30853-H1532-R112 |
|---|---|
| EAN | 4250366870182 |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Type telefoon | Zakelijke telefoon / smartphone |
| Bedraad of draadloos | Draadloos |
| Netwerk | 4G |
| Batterijcapaciteit | 5000 mAh |
| Glove Touch | Ja |
| Dual SIM | Met dual SIM |
| GPS | Met GPS functie |
| Besturingssysteem | Android |
| NFC | Met NFC |
| Stof en schokbestendig | Wel stof en schokbestendig |
| Militaire standaard | Wel Militair standaard |
| IP Rating | IP68 |
| Camera | Met camera |
| Camera | 48 MP |
| Front Camera | 16 MP |
| Bluetooth | 5.0 |
| Scherm grootte | Groter dan 11,43cm |
| Standby-tijd/ Gesprekstijd | / 45 h |
| Opslagruimte | 128 GB |
| Werkgeheugen | 6GB RAM |
| Lone worker protection | Nee |
| Gewicht | 270 g |
| Ondersteund netwerk | 4G (LTE) |
| Snelladen | Nee |
| Oplaadadapter inbegrepen | Nee |
| Compatibiliteit Oplader | 10W - 30W |