
De Gigaset R700H Protect PRO is de robuuste terminal die is ontworpen om totale veiligheid te bieden in alle werkscenario's! Uitgerust met een bewegingssensor die automatische alarmen activeert (waaronder die van een persoon op de grond) en een SOS-knop, is hij perfect voor situaties van alleen werken. Zijn AML-berichtenservice, Bluetooth-tags en LED-zaklamp bieden visuele meldingen en essentiële hulpmiddelen in geval van nood.
Met een rubberen oppervlak dat krasbestendig is, kan de Gigaset R700H Protect PRO met handschoenen worden gebruikt. Zijn IP65-certificering beschermt tegen stof en waterstralen, terwijl zijn speciale coating hem immuniseert tegen metaaldust. Bovendien is hij bestand tegen desinfectiemiddelen: u kunt hem probleemloos schoonmaken om de verspreiding van virussen en bacteriën van allerlei aard te beperken!
Wat betreft functionaliteit beschikt hij onder andere over een 2,4'' kleuren TFT-scherm, een HD-luidspreker en een dubbele aansluitoptie voor een headset: Bluetooth of Jack 3,5 mm! Compatibel met alle Gigaset DECT mono- en multicellulaire systemen, maakt hij de afstandsconfiguratie van meerdere terminals mogelijk, het laden van contacten en de persoonlijke aanpassing van instellingen, voor een complete en veilige ervaring in de werkomgeving.
| Ref. fabrikant | S30852-H3176-R102 |
|---|---|
| EAN | 4250366872988 |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Product type | Dect handset |
| Bedraad of draadloos | Draadloos |
| Bereik | DECT: 50m binnen, 300m in open vlakte |
| Hands-free speakerphone | Met Handsfree-functie |
| Type display | Kleurenscherm |
| Beller ID | Met Nummerweergave |
| Contacten | 500 contactos (vCards) |
| Deel contacten tussen handsets | Deel wel contacten tussen handsets |
| SOS knop | Met SOS knop |
| Bluetooth | Met Bluetooth |
| WiFi | Zonder WiFi |
| Headset poort | 3,5mm jack verbinding |
| Headset connectiviteit | Bedrade verbinding via 2.5mm jack, Verbinding via DECT, Verbinding via Bluetooth |
| IP Rating | IP65 |
| Lone worker protection | Ja |
| Grootte | 159 x 54 x 25 mm |
| Batterij | Batterijtype 2 x NiMH AAA |