
Hytera's nieuwste toevoeging aan de professionele portofooncategorie, de HP605V, voegt een moderne twist toe aan uw draagbare communicatie. Dit model werkt in de VHF-frequentieband (136 tot 174 MHz), is ideaal voor communicatie in open ruimten (buiten) en is aangesloten op de Licensed Solutions-reeks, waarvoor een ARCEP-abonnement nodig is om het te kunnen gebruiken. Onedirect kan u helpen met het vergunningsproces: neem contact met ons op!
Deze nieuwe portofoon is ontworpen om alle gebruikers te begeleiden, zelfs in de meest gevoelige omgevingen, en heeft een reeks tests ondergaan waardoor hij gecertificeerd kon worden volgens de meest veeleisende normen. De IP67-certificering beschermt het toestel volledig tegen binnendringend stof en tijdelijke onderdompeling (tot 1 m gedurende 30 min), maar dankzij de conformiteit met de militaire MIL-STD-810 G-norm kan het toestel u altijd vergezellen, dankzij de verhoogde weerstand tegen schokken, trillingen en extreme temperaturen en vochtigheidsgraden.
Dit nieuwe model is ontworpen voor professioneel gebruik en tilt uw draagbare communicatie naar een hoger niveau. Deze portofoon is zowel geschikt voor analoge als digitale modus en biedt een uitstekende stabiliteit (+/-0,5 ppm) in de communicatie, dankzij de installatie van een antenne die het bereik van de signaalontvangst verbetert. Profiteer van het hoge zendvermogen van 1 tot 4 W voor soepele communicatie, met 40 dB ruisonderdrukkingstechnologieën die te allen tijde een optimale spraakoverdracht garanderen.
Dit nieuwe product is perfect aangepast aan lone workers dankzij de functies oproepwaarschuwing en dodemansalarm. Dankzij de PTT-knop kunt u gemakkelijk communiceren, terwijl u op het OLED-display van 0,9 inch in één oogopslag kunt zien welk kanaal in gebruik is. Hij is krachtig en vergezelt u elke dag dankzij zijn krachtige geïntegreerde batterij van 2000 mAh, die tot 20 uur autonomie kan bieden bij gebruik.
Kenmerken:
Aanvullende informatie:
| Ref. fabrikant | HP605V |
|---|---|
| Garantietermijn | 1 jaar |
| Gebruik | Intensief gebruik |
| Frequentie | Vergunning vereist VHF |
| Belangrijkste | Eaterdicht |
| ATEX gecertificeerd | Niet ATEX gecertificeerd |
| Lone worker protection | Nee |
| IP Rating | IP67 |
| Militaire standaard | Wel Militair standaard |
| Kanalen - Sub-kanalen - Codes | 64 - 256 - 1024 |
| VOX/iVOX hands free | Handsfree met oortje |
| Standby-tijd/ Gesprekstijd | 20h |
| Batterij | Li-Polymère 2000mAh |
| Voice encryptie-functie | Met voice encryptie functie |
| Grootte | 122 x 55 x 30.5mm |