
Dit product wordt niet meer geproduceerd.
Om u van dienst te zijn bieden wij vergelijkbare producten aan
De iiyama ProLite T4362AS-B1 is een 43-inch touchdisplay met 4K UHD-resolutie, speciaal ontworpen voor professioneel gebruik in bijvoorbeeld vergaderruimtes, onderwijsinstellingen en digital signage. Dankzij de PCAP-touchtechnologie en het geïntegreerde Android 8.0-besturingssysteem biedt dit scherm een intuïtieve gebruikerservaring en veelzijdige toepassingsmogelijkheden.
Het 43-inch IPS-LED-paneel levert haarscherpe beelden in 4K UHD-resolutie (3840x2160) met een helderheid van 500 cd/m² en een contrastverhouding van 1200:1. De PCAP-touchtechnologie zorgt voor nauwkeurige en snelle bediening met maximaal 20 gelijktijdige touchpunten en beschikt over palm rejection voor storingsvrij gebruik.
De ProLite T4362AS-B1 is compatibel met Windows 10/11 en Linux (Kernel 3.0 en hoger). macOS wordt niet ondersteund. Dankzij het geïntegreerde Android 8.0-besturingssysteem kunnen apps rechtstreeks op het scherm draaien. De uitgebreide aansluitmogelijkheden, waaronder 3x HDMI, 2x USB 2.0, LAN en RS-232c, maken eenvoudige integratie in bestaande systemen mogelijk.
Dankzij het geïntegreerde Android 8.0-besturingssysteem en de PCAP-touchtechnologie is dit display perfect voor interactieve toepassingen zoals presentaties, whiteboarding en digital signage. De 20-punts touchfunctie maakt gelijktijdige interactie door meerdere gebruikers mogelijk, wat de samenwerking in vergaderingen en trainingen bevordert.
| Ref. fabrikant | T4362AS-B1 |
|---|---|
| EAN | 4948570120468 |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Per sector | Detailhandel, Hotels en restaurants, Onderwijs |
| Type gebruik | Digitale bewegwijzering |
| Screen Type | Indoor screen |
| Screen type screen | Plat |
| Screen Technology | LED - LCD |
| Screen Orientation | Horizontal |
| Scherm grootte | 43" |
| Rresolutie | 4K, Ultra HD |
| Compatibel met | Alle platforms |
| Operationele uren | 24h per day |
| Helderheid | 350 - 700 cd/m² |
| Andere kenmerken | Met Windows, Alles in één, Scherm |
| VESA | 200 × 200 mm |
Iiyama ProLite T4362AS-B1 | Samsung aanraakscherm QMB-T 43'' | |
| Scherm grootte | 43" | 43" |
| Rresolutie | 4K | 4K |
| Compatibel met | Alle platforms | -- |
| Andere kenmerken | Met Windows | Ingebouwde Microfoons |
| Type gebruik | Digitale bewegwijzering | Digitale bewegwijzering |
| Per sector | Detailhandel | Bedrijf en kantoor |
| Indoor screen | Indoor screen | |
| LED - LCD | LED - LCD | |
| Horizontal | Vertical | |
| VESA | 200 × 200 mm | 200 × 200 mm |
| Plat | Plat | |