
Dit product wordt niet meer geproduceerd.
Om u van dienst te zijn bieden wij vergelijkbare producten aan
Ontdek het interactieve scherm iiyama ProLite TE8614MIS-B2AG, ontworpen om je een verbluffende visuele ervaring te bieden met zijn 4K UHD-resolutie. Dankzij de PureTouch-IR+ technologie geniet je van een snelle en nauwkeurige aanraking met tot wel 50 aanraakpunten. Ideaal voor presentaties, lessen en interactieve vergaderingen!
Dit scherm blinkt niet alleen uit in beeldkwaliteit, maar ook in connectiviteit en functionaliteit. Met WiFi, Bluetooth en Google EDLA-certificering integreer je eenvoudig je favoriete apps en werk je moeiteloos samen. Bovendien biedt het iiWare 12E-systeem, gebaseerd op Android 13, toegang tot annotatietools, webnavigatie en cloudbestandsbeheer. Alles wat je nodig hebt in één scherm!
| Ref. fabrikant | TE8614MIS-B2AG |
|---|---|
| EAN | 4948570124046 |
| Garantietermijn | 5 jaar |
| Per sector | Onderwijs, Bedrijf en kantoor |
| Type gebruik | Vergaderruimte |
| Screen Type | Indoor screen |
| Screen type screen | Plat |
| Screen Technology | LED - LCD |
| Screen Orientation | Horizontal |
| Scherm grootte | 86" |
| Rresolutie | 4K |
| Operationele uren | 24h per day |
| Helderheid | 350 - 700 cd/m² |
| Andere kenmerken | Interactief Whiteboard, Ingebouwde Microfoons, Delen van content, Met Android, Inbegrepen afstandsbediening, Compatibel met Stylus, Geïntegreerde content manager |
| VESA | 800 × 600 mm |
| Certificering EPREL | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1941952 |
| Energielabel | G |