
Met de Jabra Engage 55 SE kunt u thuis of op kantoor genieten van gesprekken van hoge kwaliteit! Deze draadloze headset is ideaal voor mensen die van de ene naar de andere werkplek gaan, biedt naadloze connectiviteit en compatibiliteit met alle Unified Communications-platforms en is geoptimaliseerd voor Microsoft Teams. Maakt u zich zorgen over omgevingsgeluid - geen probleem! Dit duomodel levert helder, meeslepend geluid, zodat je je ongestoord kunt concentreren. En dankzij de USB-C poort kun je hem gemakkelijk opladen voor altijd werkende communicatie.
Wilt u uw gesprekken beschermen met maximale veiligheid? Met de Jabra Engage 55 SE zit u goed! Dankzij de verbeterde beveiligingstechnologie zijn uw gesprekken altijd veilig. Wilt u bewegen terwijl u praat? Dat kan tot op 150 meter afstand dankzij de stabiele draadloze verbinding. Lange gesprekken? Geen zorgen! De batterij gaat tot 13 uur ononderbroken mee, en u kunt de headset eenvoudig opladen, zelfs tijdens gesprekken, met de USB-kabel oplaadoptie. En vergeet het achtergrondgeluid niet! Dankzij de geavanceerde ruisonderdrukking ben je altijd goed verstaanbaar.
| Ref. fabrikant | 9659-450-111 |
|---|---|
| EAN | 5706991031126 |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Akoestische bescherming | PeakStop™, Jabra SafeTone™ 2.0,EU Noise at Work, G616 |
| Bereik | 150 m |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Oplader Type | USB |
| Standby-tijd / Gesprekstijd | 13h |
| Gewicht | 83 g |
| Aansluiting headset | DECT |
| Aansluiten aan | PC |
| Bedraad of draadloos | Draadloos |
| Aansluiting | Dongle USB |
| Mono/duo | Duo |
| Draagstijl | Hoofdband |
| Oorkussen | Kunstleer |
| Microfoonarm | Lang |
| Noise-cancelling | Zonder noise-cancelling |
| Mute | Met Mute |
| Volumeregeling | Volumeregeling op de headset |
| Conferentie functie | Wel conferentie functie |
| Compatibel met | Microsoft Teams |
| Snelladen | Nee |
| Oplaadadapter inbegrepen | Nee |
| Compatibiliteit Oplader | 5W-7.5W |
Jabra Engage 55 SE duo MS Stereo USB-A Link 400A | Logitech Zone Wireless 2 UC Teams | |
| Aansluiting headset | DECT | Bluetooth |
| Aansluiten aan | PC | PC |
| Bereik | 150 m | 50m |
| Aansluiting | Dongle USB | USB-C |
| Mono/duo | Duo | Duo |
| Draagstijl | Hoofdband | Hoofdband |
| Oorkussen | Kunstleer | Kunstleer |
| Microfoonarm | Lang | Lang |
| Noise-cancelling | Zonder noise-cancelling | Zonder noise-cancelling |
| Standby-tijd / Gesprekstijd | 13h | -/18h |
| Mute | Met Mute | Met Mute |
| Volumeregeling | Volumeregeling op de headset | Volumeregeling op de headset |
| Conferentie functie | Wel conferentie functie | -- |
| Oplaadtijd | 90 min | 2h |
| Compatibel met | Microsoft Teams | Alle Softphones |
| Akoestische bescherming | PeakStop™, Jabra SafeTone™ 2.0,EU Noise at Work, G616 | G616 |
| Gewicht | 83 g | 230g |
| Oplader Type | USB | USB |
| Bedraad of draadloos | Draadloos | Draadloos |
| Compatibiliteit Oplader | 5W-7.5W | 1.5W-2.5W |
| Snelladen | Nee | Nee |
| Oplaadadapter inbegrepen | Nee | Nee |