
De Jabra Evolve 30 II is een professioneel bekabeld mono-headset met flexibele connectiviteit (USB‑C/A en 3,5 mm) en heldere audiokwaliteit – ideaal voor moderne kantooromgevingen met Unified Communications.
Met 28 mm speakers (150 Hz–7 kHz) biedt deze headset helder geluid voor spraak en muziek. De unidirectionele ECM-microfoon met digitale signaalprocessor (DSP) en PeakStop™-technologie zorgt voor effectieve ruisonderdrukking en gehoorbescherming.
Met een gewicht van slechts 107 g (inclusief kabel) en een kunstlederen on-ear oorkussen biedt het comfort voor langdurig gebruik. De lichte maar stevige hoofdband zorgt voor een comfortabele pasvorm, zelfs bij lange werksessies.
De Evolve 30 II werkt direct via plug & play met USB‑C, USB‑A of 3,5 mm jack – compatibel met pc’s, mobiele apparaten, tablets en softphones. UC-certificering garandeert een stabiele verbinding met toonaangevende platforms.
Geen draadloze versie – dus geen gedoe met opladen en altijd consistente prestaties zonder batterijbeheer.
Direct compatibel met UC-oplossingen – zoals Zoom, Microsoft Teams, Skype for Business, Cisco Webex en meer. Uit te breiden met Jabra Direct en Xpress. Gecertificeerd met PeakStop en IntelliTone G616.
| Ref. fabrikant | 5393-823-369 |
|---|---|
| EAN | 5706991034356 |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Per sector | Overheidsinstellingen |
| Akoestische bescherming | PeakStop™, Jabra SafeTone™ |
| Kabel lengte | 2.15m | 84.64ft |
| Oplader Type | USB |
| Gewicht | 138.2 g |
| Aansluiting headset | Bedraad |
| Aansluiten aan | PC |
| Aansluiting | USB, USB-C, 3,5mm jack |
| Mono/duo | Mono |
| Draagstijl | Hoofdband |
| Oorkussen | Kunstleer |
| Microfoonarm | Lang |
| Noise-cancelling | Zonder noise-cancelling |
| Mute | Met Mute |
| Volumeregeling | Volumeregeling op de kabel |
| Compatibel met | Alle Softphones |
| Snelladen | Nee |
| Oplaadadapter inbegrepen | Nee |
| Compatibiliteit Oplader | 5W-7.5W |
Jabra Evolve 30 II - USB-C/A, MS Mono | Poly Blackwire 5210 USB-C + USB-C/A adapter | |
| Aansluiting headset | Bedraad | Bedraad |
| Aansluiten aan | PC | PC |
| Aansluiting | USB | USB |
| Mono/duo | Mono | Mono |
| Draagstijl | Hoofdband | Hoofdband |
| Oorkussen | Kunstleer | Kunstleer |
| Microfoonarm | Lang | Lang |
| Noise-cancelling | Zonder noise-cancelling | Zonder noise-cancelling |
| Mute | Met Mute | Met Mute |
| Volumeregeling | Volumeregeling op de kabel | Volumeregeling op de kabel |
| Compatibel met | Alle Softphones | Alle Softphones |
| Akoestische bescherming | PeakStop™, Jabra SafeTone™ | SoundGuard DIGITAL |
| Gewicht | 138.2 g | -- |
| Kabel lengte | 2.15m | 84.64ft | 2.17 m |
| Oplader Type | USB | -- |
| Per sector | Overheidsinstellingen | -- |
| Compatibiliteit Oplader | 5W-7.5W | -- |
| Snelladen | Nee | -- |
| Oplaadadapter inbegrepen | Nee | N/A |