
Dit product wordt niet meer geproduceerd.
Om u van dienst te zijn bieden wij vergelijkbare producten aan
De UBZ-LJ9SET, de nieuwe oplossing in het assortiment walkie talkies van Kenwood, is een set van twee ergonomische walkie talkies waarmee gebruikers eenvoudig en efficiënt dagelijkse communicatie mogelijk kunnen maken. De producten zijn geclassificeerd als licentievrije systemen en werken op de PMR446 frequentieband, waardoor onbeperkte gratis gesprekken mogelijk zijn zonder de noodzaak van een abonnement.
Deze walkie talkies zijn gemaakt van hoogwaardige materialen en zijn compact en extreem licht, waardoor ze ideaal zijn voor dagelijks gebruik. Geschikt voor gebruik in ruwe omgevingen, ze zijn IP32 beoordeeld, wat betekent dat ze zijn beschermd tegen vaste voorwerpen van meer dan 2,5 mm en spatten van water.
Elke portofoon heeft een bereik tot 6 km in open gebieden en een verlichte puntmatrix voor eenvoudige weergave van de 32 beschikbare kanalen. Uitgerust met VOX- en scanfuncties zijn deze modellen voorzien van een dubbele 2,5/3,5mm-aansluiting voor een brede selectie audio-accessoires, waardoor handsfree gebruik eenvoudig is.
Ontworpen om perfecte ondersteuning te bieden voor dagelijks gebruik, elke Kenwood UBZ-LJ9SET walkie talkie bevat een 1150 mAh lithium-ion batterij voor maximaal 18 uur probleemloze communicatie. Flexibel, kunnen ze worden opgeladen op verschillende media dankzij hun USB-C poort: op het netwerk, op een PC of zelfs in de auto dankzij de meegeleverde USB-kabel.
| Ref. fabrikant | UBZ-LJ9SETE |
|---|---|
| EAN | 0019048232373 |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Per sector | Detailhandel |
| Gebruik | Dagelijks gebruik |
| Frequentie | Vergunningsvrij |
| Wijze van verzending | Analoog |
| Belangrijkste | robuust |
| ATEX gecertificeerd | Niet ATEX gecertificeerd |
| Lone worker protection | Nee |
| IP Rating | IPx2 |
| Militaire standaard | Niet Militair standaard |
| Kanalen - Sub-kanalen - Codes | 32 kanalen |
| Bereik | 6 km |
| VOX/iVOX hands free | Handsfree zonder oortje |
| Handsfree verbinding | Kenwood 2 Pin Aansluiting |
| Standby-tijd/ Gesprekstijd | 18 uur |
| Batterij | Li-Ion 1150 mAh |
| SOS knop | Geen SOS knop |
| Trilfunctie | Geen trilfunctie |
| Voice encryptie-functie | Geen voice encryptie functie |
| Scan functie | Met scan functie |
| Grootte | 52 x 157 x 28 mm |
| Connector accessoire | 2.5 & 3.5mm Jack |
| Verkocht als pakket | Nee |
| SAR (hoofd) | 0.4 W/kg |
| SAR (lichaam) | 0.45 W/kg |