
Werk je in een "gevaarlijke" omgeving? Dan is de Mitel 5619 iets voor jou! Met zijn ATEX certificaat is hij goedgekeurd voor 100% veilig gebruik, zelfs in explosiegevaarlijke omgevingen! Bovendien bewijzen de versterkte behuizing en de IP65-certificering van deze IP DECT-telefoon dat hij bestand is tegen spatwater en de verschillende schokken waaraan hij dagelijks kan worden blootgesteld. Uitgerust met een alarmknop, een man-downvoorziening, een bewegingsloos alarm en een trekkoord, is hij ontworpen om je in elke situatie veilig en verbonden te houden.
2,4" TFT-kleurenscherm, achtergrondverlichting, zeer nauwkeurige locatiebepaling, geavanceerde stemversleuteling en meer... Deze telefoon heeft alle functies die je nodig hebt om altijd bij je te zijn wanneer je communiceert. Bovendien kun je dankzij Bluetooth 5.0 en de 3,5 mm aansluiting een bedrade of draadloze headset toevoegen om je gesprekken volledig handsfree te voeren! Tot slot kun je vertrouwen op de ultrakrachtige batterij van deze telefoon om je op de been te houden, zelfs als je langere tijd aan het werk bent.
| Ref. fabrikant | 51311032 |
|---|---|
| Garantietermijn | 1 jaar |
| Product type | Dect handset |
| Bedraad of draadloos | Draadloos |
| Technologie | IPBX |
| Bereik | DECT: 50m binnen, 300m in open vlakte |
| Hands-free speakerphone | Met Handsfree-functie |
| Type display | Kleurenscherm |
| Beller ID | Met Nummerweergave |
| Contacten | 250 |
| SOS knop | Met SOS knop |
| Bluetooth | Met Bluetooth |
| WiFi | Zonder WiFi |
| Headset poort | 3,5mm jack verbinding |
| Headset connectiviteit | Bedrade verbinding via 3.5mm jack, Verbinding via Bluetooth |
| IP Rating | IP65 |
| ATEX gecertificeerd | Wel ATEX gecertificeerd |
| Lone worker protection | Nee |
| Grootte | 23 x 64 x 150 mm |
| Batterij | Lithium-ion batterij |