
Offerte
Vul het aanvraagformulier in om een prijs voor dit product te krijgen
De nieuwe interactieve displays uit de Newline LYRA Pro- serie zijn de ideale modellen voor samenwerking van de volgende generatie in klaslokalen! Met verbeterde Wi-Fi 6- en Bluetooth 5.0- verbindingen en een USB-C-poort van 65W garanderen ze soepele en snelle verbindingen! Multi-user profielen, Android 13 en diverse connectiviteit: deze schermen bieden een intuïtieve gebruikersinterface en toegang tot een veelheid aan applicaties, op Android, Windows, macOS en Chrome.
Met het interactieve ecosysteem van Newline kunt u uw scherm of presentatie vanaf elk apparaat delen. Dankzij de Plug & Play- functie kunt u snel uw USB-C-verbinding tot stand brengen, zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over het aansluiten van meer dan één kabel.
Met hun 4K-resolutie en kijkhoek van 178° bieden Lyra Pro-schermen vanuit alle hoeken een indrukwekkende, gedetailleerde beeldkwaliteit! De ingebouwde speakers van elk 20W produceren helder en krachtig geluid dat de multimedia-ervaring nog verder versterkt. Voor presentaties of lessen bieden ze dankzij hun 40-punts (Windows) en 20-punts (Android) touchscreen-technologie een ultra-responsieve, vertragingsvrije ervaring!
Met de EDLA- certificering (Enterprise Device Licensing Agreement) van Google aan boord, zijn deze schermen gegarandeerd 100% compatibel met Google-applicaties en -services. Naast compatibiliteit zorgt deze compliance voor optimale prestaties voor realtime samenwerking!
| Ref. fabrikant | TT-7523QA |
|---|---|
| EAN | 0850046374234 |
| Per sector | Onderwijs, Bedrijf en kantoor |
| Type gebruik | Vergaderruimte |
| Screen Type | Indoor screen |
| Screen type screen | Plat |
| Screen Technology | LED - LCD |
| Screen Orientation | Horizontal |
| Scherm grootte | 75" |
| Rresolutie | 4K |
| Compatibel met | Alle platforms |
| Helderheid | 350 - 700 cd/m² |
| Andere kenmerken | Interactief Whiteboard, Ingebouwde Microfoons, Compatibel met PC/Mac, Softphone compatibel, Met Android, Compatibel met Stylus |
| VESA | 800 × 400 mm |
| Certificering EPREL | 2000195 |
| Energielabel | F |
Newline Lyra Pro 75'' | Samsung Interactieve WA 75 | Connect Screen Évolution 75'' | |
| Scherm grootte | 44015 | 44015 | 44015 |
| Rresolutie | 44020 | 44020,44421 | 44020 |
| Compatibel met | Alle platforms | Alle platforms | Alle platforms |
| Andere kenmerken | Interactief Whiteboard | Interactief Whiteboard | Interactief Whiteboard |
| Energielabel | F | A | -- |
| Type gebruik | Vergaderruimte | Vergaderruimte | Vergaderruimte |
| Per sector | Onderwijs | Bedrijf en kantoor | Bedrijf en kantoor |
| 44512 | 44512 | 44512 | |
| LED - LCD | LED - LCD | LED - LCD | |
| 44521 | 44521 | 44521 | |
| VESA | 800 × 400 mm | 800 × 400 mm | -- |
| Plat | Plat | Plat | |