
Met zijn lichte 140 g is de Kenwood PKT-300E een van de lichtste professionele walkietalkies op de markt. Perfect voor mobiele teams, beveiligingsdiensten, de logistiek of zelfs hotels. Hij is gemakkelijk mee te nemen en toch robuust.
Dankzij de Li-Ion KNB-81L-batterij biedt de PKT-300E tot 24 uur batterijduur (energiebesparingsmodus ingeschakeld): een groot voordeel om een hele werkdag ononderbroken te communiceren, zelfs in veeleisende omgevingen.
Naast een zendvermogen van 0,5 W is de portofoon uitgerust met een luidspreker van 300 mW die een helder geluid levert, zelfs in lawaaierige omgevingen. Met 16 kanalen en de scanfunctiekunnen uw teams snel schakelen tussen verschillende communicatiegroepen.
Het LCD-scherm met achtergrondverlichting en de LED-indicatoren zorgen voor een soepele en goed leesbare bediening. Bovendien maakt de ingebouwde VOX-functie handsfree communicatie mogelijk met een geschikte headset, terwijl 2 programmeerbare toetsen directe toegang bieden tot essentiële functies.
De Kenwood PKT-300E beschikt over een IP52-bescherming, is bestand tegen stof en lichte waterspatten en voldoet aan de militaire normen MIL-STD 810 C/D/E/F/G/H. Dit maakt het een perfect geschikt apparaat voor veeleisende professionele omgevingen, waar betrouwbaarheid en duurzaamheid onmisbaar zijn.
De Kenwood EMC-12W oorhaak sluit u eenvoudig aan op de volgende Kenwood serie portofoons: Protalk 2301, TK-3301E, TK-3401D en TK-3501.
Deze oorschelp heeft PTT (Push-To-Talk) technologie voor simpele en efficiente communicatie.
Doordat de oorschelp zich aanpast aan uw oorvorm biedt deze maximum dagelijks draagcomfort. U speldt de headset eenvoudig aan uw bovenkleding met de draagclip en kunt vervolgens communiceren door op de PTT-button te drukken. De oorschelp kan aan beide oren worden gebruikt voor maximale flexibiliteit. De EMC-12 is perfect voor mensen op zoek naar een discrete oorschelp met een lichtgewicht design.
Compatibel met de volgende Kenwood walkie talkie series:
Belangrijkste eigenschappen:
| Ref. fabrikant | PKT300E |
|---|---|
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Per sector | industrieën, Bouw, Detailhandel, Vervoer en logistiek |
| Gebruik | Dagelijks gebruik |
| Frequentie | Vergunningsvrij |
| Belangrijkste | met scherm, robuust |
| ATEX gecertificeerd | Niet ATEX gecertificeerd |
| Lone worker protection | Nee |
| IP Rating | IP52 |
| Militaire standaard | Wel Militair standaard |
| Kanalen - Sub-kanalen - Codes | 16 |
| VOX/iVOX hands free | Handsfree met oortje |
| Standby-tijd/ Gesprekstijd | / 24h |
| Batterij | KNB-81L |
| Batterij | Lithium-ion batterij |
| Voice encryptie-functie | Met voice encryptie functie |
| Scan functie | Met scan functie |
| Grootte | 50 x 98 x 27 mm |
| Connector accessoire | Jack Socket 3.5mm |
| Verkocht als pakket | Nee |
| Ref. fabrikant | EMC12W |
|---|---|
| EAN | 4975514048823 |
| Garantietermijn | 1 jaar |
| Type accessoire | Oortje |
| Is accessoire van | Walkie Talkie |
| Lone worker protection | Nee |