
Dit product wordt niet meer geproduceerd.
Om u van dienst te zijn bieden wij vergelijkbare producten aan
Formele of informele vergaderingen, brainstormsessies enz... De Samsung Flip 4 is het interactieve scherm voor al uw samenwerkingsbehoeften! Met zijn 55-inch scherm, 4K-resolutie en dubbele portret-/landschapsoriëntatie biedt het een verbluffende beeldkwaliteit, ongeacht de configuratie van uw ruimte!
Uw scherm delen is eenvoudig! Gebruik de SmartView+ toepassing (op een PC) om tot 6 verschillende schermen tegelijk weer te geven, en gebruik Miracast en AirPlay2 om het rechtstreeks vanaf een mobiel apparaat (smartphone of tablet) te doen.
Voor aantekeningen kun je vertrouwen op infrarood touch-technologie. Met 20 contactpunten en ondersteuning voor verschillende schrijfgereedschappen draait alles om precisie! Dankzij de functies voor vastleggen en lagen kun je inhoud kopiëren en plakken om deze te verplaatsen of bij te snijden, en een document bewerken zonder de originele versie aan te raken. In de penseelmodus heb je toegang tot een groot aantal stijlen, texturen en levendige kleuren voor aantekeningen! Als klap op de vuurpijl wordt hij geleverd met 2 x 10W luidsprekers, dus je hebt echt een complete interactieve oplossing!
Bonus: dankzij de verrijdbare standaard kun je je scherm met gemak van kamer naar kamer verplaatsen!
| Ref. fabrikant | LH55WMBWBGCXEN |
|---|---|
| EAN | 8806094472486 |
| Garantietermijn | 3 jaar |
| Per sector | Hotels en restaurants, Onderwijs, Bedrijf en kantoor |
| Type gebruik | Vergaderruimte |
| Screen Type | Indoor screen |
| Screen type screen | Plat |
| Screen Technology | LED - LCD |
| Screen Orientation | Horizontal, Vertical |
| Scherm grootte | 55" |
| Rresolutie | 4K |
| Compatibel met | Alle platforms |
| Operationele uren | 16h per day |
| Helderheid | 300 - 350 cd/m² |
| Andere kenmerken | Interactief Whiteboard, Ingebouwde Microfoons, Delen van content, Compatibel met Stylus |
| VESA | 400 × 400 mm |
| Energielabel | A+ |
| Ref. fabrikant | STN-WM55RXEN |
|---|---|
| EAN | 8806090066740 |
| Garantietermijn | 3 jaar |
| Per sector | Hotels en restaurants, Onderwijs, Bedrijf en kantoor |
| Type accessoire | Support |
| Is accessoire van | Display |
| Lone worker protection | Nee |