
Aangedreven door Yealink’s geavanceerde 3-microfoon ruisonderdrukking en Acoustic Shield-technologie, zorgt het ervoor dat je stem duidelijk wordt gehoord in elke omgeving. Ontworpen voor comfort gedurende de hele dag en uitgerust met indrukwekkende batterijduur, meeslepende stereo-audio en slimme gebruiksfuncties, is de BH70 de perfecte metgezel voor gesprekken, vergaderingen en muziek gedurende je werkdag.
Met Yealink's 2e generatie Acoustic Shield en drie AI-gestuurde microfoons onderdrukt de BH70 intelligent achtergrondgeluiden en levert het scherpe stemhelderheid. Het biedt ook stereo-afspeelgeluid met rijke bassen, heldere hoge tonen en adaptieve dynamische EQ.
De BH70 is ontworpen voor ergonomische uitmuntendheid met uitgebreide comforttesten en lichtgewicht materialen. Het ondersteunt langdurig gebruik zonder vermoeidheid, en combineert comfort en duurzaamheid voor veeleisende werkdagen.
Verbindt via Bluetooth 5.3, USB-kabel of USB C/A adapter met behulp van de BT51C dongle. Biedt tot 50 meter draadloos bereik, ondersteunt 2 gelijktijdige Bluetooth-verbindingen en koppeling met maximaal 8 apparaten.
Geniet van maximaal 35 uur spreektijd en 43 uur muziekafspeeltijd. De BH70 wordt volledig opgeladen in slechts 90 minuten en biedt tot 22 dagen stand-by tijd — ideaal voor non-stop productiviteit.
Compatibel met Yealink USB Connect voor pc, Yealink Connect App voor Android en iOS, en het Yealink Device Management Platform voor naadloze updates en beheer.
| Ref. fabrikant | 1208701 |
|---|---|
| EAN | 6938818321632 |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Akoestische bescherming | Yealink Acoustic Shield-Technologie |
| Bereik | 50 m |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Oplader Type | Avec base de charge |
| Standby-tijd / Gesprekstijd | 22 days |
| Gewicht | 147g/5.19oz |
| Aansluiting headset | Bluetooth |
| Aansluiten aan | PC, Mobiele telefoons |
| Bedraad of draadloos | Draadloos |
| Aansluiting | Dongle USB |
| Mono/duo | Duo |
| Draagstijl | Hoofdband |
| Oorkussen | Kunstleer |
| Microfoonarm | Lang |
| Noise-cancelling | Zonder noise-cancelling |
| Mute | Met Mute |
| Volumeregeling | Volumeregeling op de headset |
| Compatibel met | Microsoft Teams |
| Snelladen | Nee |
| Oplaadadapter inbegrepen | Nee |
| Compatibiliteit Oplader | 5W-7.5W |