
Dit product wordt niet meer geproduceerd.
Dit product is vervangen door Philips SpeechOne met afstandsbediening
Philips SpeechOne draadloze dicteerhoofdtelefoons zijn speciaal ontworpen om te voldoen aan de behoeften van gebruikers die vaak dicteer- of spraakherkenning gebruiken om documenten te maken. De premium ontkoppelde microfoon biedt heldere opnames, perfect voor nauwkeurige transcripties. Het ultracomfortabele en ergonomische ontwerp, gepersonaliseerde gebruiksmogelijkheden en verwisselbare hygiënische pads maken de hoofdtelefoon tot de perfecte metgezel, zowel in ziekenhuizen als op kantoor.
De professionele microfoon garandeert nauwkeurige stemherkenningsresultaten en transcripties, zelfs in lawaaierige omgevingen.
Het moderne ergonomische ontwerp garandeert comfortabel werken, zelfs na enkele uren gebruik. 360 graden zwenkarm; Bruikbaar in zowel de linker- als rechteroren; Verwisselbare magnetische oor- en hoofdkussentjes
Profiteer van een krachtige batterij die de hele werkdag meegaat.
| Ref. fabrikant | PSM6300 |
|---|---|
| EAN | 9120056502639 |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Bereik | 5m |
| Oplader Type | Avec base de charge |
| Standby-tijd / Gesprekstijd | - / 12h |
| Gewicht | 81g |
| Aansluiting headset | Bluetooth |
| Aansluiten aan | Mobiele telefoons |
| Bedraad of draadloos | Draadloos |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Mono/duo | Mono |
| Draagstijl | Hoofdband |
| Oorkussen | Kunstleer |
| Microfoonarm | Lang |
| Noise-cancelling | Zonder noise-cancelling |
| Volumeregeling | Volumeregeling op de headset |
| Snelladen | Nee |
| Oplaadadapter inbegrepen | Nee |
| Compatibiliteit Oplader | 5W - 5W |