
Dit product wordt niet meer geproduceerd.
Om u van dienst te zijn bieden wij vergelijkbare producten aan
De schermen uit de Samsung QET- serie zijn de essentiële hulpmiddelen voor professionele digital signage! Vergaderzalen, bedrijven, openbare instellingen en zelfs stationshallen: ze passen in elk interieur. Hoe ? Dankzij hun dunne en verfijnde ontwerp, en hun beschikbaarheid in 6 verschillende maten!
Om de communicatie met uw klanten of collega's te verbeteren, kunt u terecht bij het Samsung QET-assortiment! Met een paneel met UHD-resolutie , technologie voor natuurlijke kleurreproductie (Crystal Color) en een module voor verbetering van de beeldkwaliteit (UHD Upscaling) zal iedereen gefascineerd zijn door wat er op het scherm wordt weergegeven. En als je videocontent moet uitzenden, is dat mogelijk dankzij de 2 speakers aan boord van elk 10W. Kortom, deze schermen zijn de sleutel tot uw succes!
Deze schermen zijn ontworpen om 16 uur per dag, 7 dagen per week te werken en maken uitzendingen in al uw vestigingen mogelijk! Neem uw pc of USB-stick, sluit deze aan op het apparaat en zie uw inhoud als bij toverslag op het scherm verschijnen! Wilt u inhoud toevoegen of de weergave op afstand beheren? Vertrouw op MagicInfo Player- software!
| Ref. fabrikant | LH65QETELGCXEN |
|---|---|
| EAN | 8806090505201 |
| Garantietermijn | 3 jaar |
| Per sector | Detailhandel, Overheidsinstellingen, Bedrijf en kantoor |
| Type gebruik | Vergaderruimte |
| Screen Type | Indoor screen |
| Screen type screen | Plat |
| Screen Technology | LED - LCD |
| Screen Orientation | Horizontal |
| Scherm grootte | 65" |
| Rresolutie | 4K |
| Operationele uren | 16h per day |
| Helderheid | 300 - 350 cd/m² |
| Andere kenmerken | Ingebouwde Microfoons, Inbegrepen afstandsbediening |
| VESA | 400 × 300 mm |
| Certificering EPREL | 360445 |
| Energielabel | G |