
Dit product wordt niet meer geproduceerd.
Om u van dienst te zijn bieden wij vergelijkbare producten aan
De Aver VB342 Pro is de oplossing voor kleine ruimtes en middelgrote ruimtes! Het integreert perfect met het Unified Communications systeem dankzij de compatibiliteit met alle softphony platforms. Vergeet meerdere aansluitingen en complexe technische installatie, de AVer VB342 Pro soundbar is een zogenaamde Plug and Play oplossing: hij kan eenvoudig worden geïnstalleerd en gebruikt door elke gebruiker. Twee aansluitingen is alles wat je nodig hebt: een aansluiting op je computer via USB-A, een aansluiting op het scherm in de kamer via de HDMI 2K-uitgang, en je bent klaar!
De camera wordt bestuurd door AI en biedt de ultieme beeldhelderheid dankzij de 4K videoresolutie in True WDR. Gemotoriseerd, voegt deze camera drama toe aan vergaderingen op afstand met 180° pan en 105° tilt bewegingen. Geniet van een stoelindeling die is aangepast aan het aantal deelnemers dankzij tracking en aanpassingSmartFrame en SmartSpeaker technologieën. De AVer VB342 Pro ondersteunt gesture control en biedt een ongeëvenaarde audio-overdracht dankzij de 10 microfoons met 8 meter opname beschikbaar. Terwijl de voice functie precise monitoring van de spreker mogelijk maakt, zorgen de 2 stereo luidsprekers voor vervormingsvrije uitzending van wat uw werknemers zeggen. Tot slot filteren de echo-onderdrukking en ruisonderdrukking technologieën effectief alle ongewenste geluiden.
Met de Barco ClickShare CX-20 Gen2 kunt u bestanden, presentaties en alle soorten media delen tijdens uw vergaderingen. Sluit gewoon de ClickShare knop aan op uw PC of koppel uw mobiel apparaat via WiFi, en u bent klaar om samen te werken in slechts 7 seconden.
Gemaakt met nieuwe interne componenten, is dit 2e generatie model voorzien van een Gen 4.1 knop met USB-C aansluiting ontworpen om setup en connectiviteit te vereenvoudigen. Je kunt het draadloze presentatiesysteem van Barco nu aansluiten via power of USB-C kabel. Videopresentatie gaat via HDMI of USB-C DisplayPort.
Compatibel met alle softphones, de Barco CX-20 ClickShare is compatibel met PC/Mac enmobiele apparaten. Maak verbinding via de ClickShare-knop of via WiFi en je hebt toegang tot alle apparaten die in de kamer zijn geïnstalleerd!
Alle Barco Clickshare-apparaten worden standaard geleverd met 1 jaar garantie. Als u uw apparaten echter binnen 6 maanden na aankoop gratis registreert bij SmartCare, wordt de garantie verlengd tot 5 jaar! Voor registratie kunt u terecht op de volgende pagina van de fabrikant: https://www.barco.com/nl/product/clickshare-smartcare
AVer VB342 Pro:
Barco ClickShare CX20 GEN-2:
| Ref. fabrikant | 61U3210000A3 |
|---|---|
| EAN | 4719552127245 |
| Garantietermijn | 3 jaar |
| Type video-oplossing | Videoconferentiebalken |
| Kamergrootte | Middelgrote vergaderzaal (6-12) |
| Maakt verbinding met | Met PC |
| Compatibel met | Alle Softphones |
| Camera resolutie | 4K |
| Camera gezichtsveld | 92° |
| Camera functies | Auto Framing |
| Andere kenmerken | Delen van content, Inbegrepen afstandsbediening |
| Ref. fabrikant | R9861612EUB1 |
|---|---|
| EAN | 5415334038752 |
| Garantietermijn | 1 jaar |
| Type presentatiesysteem | Draadloze presentatie |
| Scherm delen vanaf | PC/Mac |
| Opties voor delen | Button, App |
| Werkt met | Apple AirPlay, Miracast, Google Cast |
| Rresolutie | 4K |
| Geschikt voor touchscreen | Ja |
| Aantal inbegrepen buttons | 1 |
| Eigenschappen | Scherm delen & videoconferencing, QuickSwitch |
| Aansluiting | USB, USB-C, Wifi, HDMI |
| Grootte | 34 x 135 x 135mm |